geplaatst op: 18-08-2016

Eric ten Cate prolongeert titel op Schröder Masterclass

In totaal kwamen 16 combinaties in actie op het Raadhuisplein in Tubbergen. De verrichtingen werden gadegeslagen door ruim 2.000 toeschouwers. Het was daarmee gelijk één van de succesnummers tijdens de pony- en paardenevenementen die deze week in het dorp worden gehouden.

In de slotronde versloeg Ten Cate als 4e deelnemer de overgebleven combinaties in 29.68 seconden. Dat deed hij op de rug van de 10-jarige schimmelhengst Mr Blue. Bas van der Aa uit Albergen was de nummer 2 met zijn vosruin Goldfire na 0,1 seconde langzamer over de finish te komen dan de nummer 1, terwijl publiekslieveling Ben Schröder met zijn fraai springende ruin Complimento enkele balkjes eraf tikte. Peter Olthof uit Langeveen werd 3e met Esminka, een schimmelmerrie van Clinton/Berlin. 

Tekst en foto: Tubbergen.Nieuws

 


Reacties:

Het is helaas niet meer mogelijk een reactie te plaatsen bij dit artikel.
Er zijn geen reacties

Transportbedrijf Bolk Boswerger Diervoeders BWG Stables Sens afbouw Bistro Kruidentuin Autobedrijf Haarhuis Engbers Stables Pakfood J. Schreur Oldenzaal