Hartog competitie gewonnen door Tania van Leeuwen

geplaatst op: 14-06-2016

Hartog competitie gewonnen door Tania van Leeuwen

Tania van Leeuwen en Fedusa EB zijn de winnaars geworden van de KNHS Hartog Lucerne Trophy 2016. Zij schreef de finale in Delft op haar naam en was ook de winnaar van de competitie. De top drie van de KNHS Hartog Lucerne Trophy bestond verder uit Kirsten Kreemers met Kyro en Job Rothstegge met Orchid’s Onyx op de plaatsen twee en drie.

De finale werd gejureerd door Doron Kuipers en Richard Kapteijn. Ze kenden Tania en haar pony Fedusa EB 86 punten toe voor de manier van rijden. Samen met een 2e plaats in de tweede omloop was dat genoeg om te winnen.  Job Rothstegge pakte in de finale een mooie 3e plaats en werd ook 3e in de competitie met zijn pony Orchid’s Onyx.


Reacties:

Het is helaas niet meer mogelijk een reactie te plaatsen bij dit artikel.
Er zijn geen reacties

Transportbedrijf Bolk Boswerger Diervoeders BWG Stables Sens afbouw Bistro Kruidentuin Autobedrijf Haarhuis Engbers Stables Pakfood J. Schreur Oldenzaal