Jongste ruiter van Stal Maathuis Nederlands Kampioen

geplaatst op: 28-03-2017

Jongste ruiter van Stal Maathuis Nederlands Kampioen

Blisz

Lars rijdt nog niet zo lang in de klasse L, dus kampioen worden lag nog niet direct in de lijn der verwachting. “Blisz is een geweldige pony, al is ze wel een beetje eigenwijs. Als ze eten ruikt gaat ze er als een speer vandoor. Maar tijdens wedstrijden gaat ze altijd voor mij door het vuur!”, vertelt Lars. “Het eerste rondje reden we mooi rustig zodat de kans het grootst was om barrage te mogen rijden. Dat lukte. In de barrage heb ik best veel gas gegeven, al denk ik dat het sneller kon. Gelukkig was het toch snel genoeg om kampioen te worden”.

Appel valt niet ver van de boom
De liefde voor de paardensport en de gouden medaille is Lars met de paplepel ingegoten. Hij is immers de kleinzoon van wijlen Jan Maathuis. Hij werd zes keer Nederlands kampioen in het springen en een maal Nederlands kampioen in de dressuur.


Reacties:

Het is helaas niet meer mogelijk een reactie te plaatsen bij dit artikel.
Er zijn geen reacties

Transportbedrijf Bolk Boswerger Diervoeders BWG Stables Sens afbouw Bistro Kruidentuin Autobedrijf Haarhuis Engbers Stables Pakfood J. Schreur Oldenzaal