Rosanne Maathuis Nederlands Kampioen

geplaatst op: 05-09-2016

Rosanne Maathuis Nederlands Kampioen

Selecties

Afgelopen zomer hebben Rosanne en Lars al enkele selecties overleefd. In Lattrop werden in juli de Kringkampioenschappen verreden waarmee de kinderen beiden een startbewijs veroverden voor de Regionale Kampioenschappen in Hardenberg. Tijdens deze kampioenschappen lieten broer en zus ook al duidelijk van zich horen door Regionaal kampioen te worden.

De hoop op succes op de Nederlandse kampioenschappen was dan ook zeker groot. Toch is eerder succes geen garantie, een foutje is zo gemaakt. “Ik had niet verwacht hier te winnen vandaag. Ik ben heel blij,” vertelt Rosanne Maathuis. 

Appel valt niet ver van de boom
De liefde voor de paardensport en de gouden medailles is Rosanne en Lars met de paplepel ingegoten. Ze zijn immers de kleinkinderen van wijlen Jan Maathuis. Hij werd zes keer Nederlands kampioen in het springen en een maal Nederlands kampioen in de dressuur.

 


Reacties:

Het is helaas niet meer mogelijk een reactie te plaatsen bij dit artikel.
Er zijn geen reacties

Transportbedrijf Bolk Boswerger Diervoeders BWG Stables Sens afbouw Bistro Kruidentuin Autobedrijf Haarhuis Engbers Stables Pakfood J. Schreur Oldenzaal