Programma springen

Donderdag 4 mei:                                                                                                                                     

10:00 uur rubriek 1 paarden klasse Z 2 fasen (ring 1)                                                            

10:15 uur rubriek 2 paarden klasse L 2 fasen (ring 2)                                                                                                                                                                                                         

13:15 uur rubriek 3 paarden klasse  M 2 fasen (ring 1)                                                         

13:30 uur rubriek 4 paarden klasse B rijstijl (ring 2)                                                                                                                                                                                                

16:30 uur rubriek 5 paarden klasse L 2 fasen (ring 1)                                                            

16:45 uur rubriek 6 paarden klasse B rijstijl (ring 2)

 

Vrijdag 5 mei:

9:00 uur rubriek 7 paarden Klasse Z 2 fasen (ring 1)

9:15 uur rubriek 8 paarden Klasse L 2 fasen (ring 2)

12:00 uur rubriek 9 paarden Klasse ZZ 2 fasen (ring 1)

12:15 uur rubriek 10 paarden Klasse M 2 fasen (ring 2)

15:15 uur rubriek 11 pony’s ABCDE kl L 1e parcours (ring 1)

15:20 uur rubriek 12 pony’s ABCDE kl L 2e parcours (ring 2)

 

Zaterdag 6 mei:                                                                                                                                           

8:00 uur rubriek 13 pony’s ABCDE kl B 1e parcours (ring 1)                                              

8:05 uur rubriek 14 pony’s ABCDE kl B 2e parcours (ring 2)                                              

 

12:15 uur rubriek 15 paarden klasse Z Klassiek direct op tijd (ring 1)                                            

12:30 uur rubriek 16 paarden klasse M Klassiek direct op tijd (ring 2)                       

15:00 uur rubriek 17 paarden 1.40 meter klassiek met barrage (gehele terrein) 

18:00 uur 40+ springen (1 manche met barrage)

Zondag 7 mei:

8:15 uur rubriek 18 pony’s CDE klasse M/Z/ZZ 1e parcours (ring 1)

8:20 uur rubriek 19 pony’s CDE klasse M/Z/ZZ 2e parcours (ring 2)

 

12:00 uur rubriek 20 paarden klasse B springen rijstijl (ring 2)    

13:00 uur rubriek 21 PONY’S FINALE (ring 1)

14:30 uur rubriek 22 paarden klasse L springen klassiek direct op tijd (ring 2)

 

AANSLUITEND RUITERBAL

Transportbedrijf Bolk Boswerger Diervoeders BWG Stables Sens afbouw Bistro Kruidentuin Autobedrijf Haarhuis Engbers Stables Pakfood J. Schreur Oldenzaal